Kas ETV+ suudab konkureerida Venemaa telekanalitega?

JAGA:


Vene ja eesti kogukonna inforuum erineb. Pärast iseseisvuse taastamist puudus Eestis kohalik venekeelne televisioon, samal ajal kui vene telekanalite levi oli vaba. Nii püsis siinsetel venekeelsetel televaatajatel harjumus jälgida idanaabri meediat. 2015. aastal käivitas aga ERR esmakordselt 100% venekeelse telekanali ETV+. Kas uus telekanal on suutnud oma saadetega siinsete venekeelsete televaatajate poolehoidu võita? Andrei Jakubovitš võrdles oma uuringus kaht meelelahutuslikku jutusaadet – “Loojangusse Dozortseviga” (ETV+) ja “Õhtune Urgant“ (Pervõi kanal). Milline on hea meelelahutuslik jutusaade kohalike venekeelsete televaatajate hinnangul? Kas nad võiksid hakata vaatama saateid, mida pakub ERR?

Arutelu juht: Andrei Jakubovitš (Tallinna Ülikool), Katrin Tiidenberg (Eesti Noorte Teaduste Akadeemia)
Osalejad: Ekaterina Taklaja (ETV+ peatoimetaja), Urmas Oru (ERRi juhatuse liige), Janek Luts (oli ETV+ arendusjuht kanali käivitamise ajal)
Korraldaja: Eesti Noorte Teaduste Akadeemia

Arutelu toimus 10. augustil Paides. Vabas õhus tehtud salvestusele lisavad värvi tuule puhumine, lehtede kahin ja vihma krabin.

Veel

Arvamusfestival
Arvamusfestivalhttps://arvamusfestival.ee/
Arvamusfestival toimub iga aasta augusti teisel nädalavahetusel Paides. Tegemist on ärksate ja aktiivsete inimeste kohtumispaiga ja mõttevahetuskohaga Eesti ühiskonnale ja inimestele olulistel teemadel. Festivali eesmärk on tuua kokku erinevaid vaatenurki ja ideid, et arutelude tulemusel sünniks uusi teadmisi, alguse saaksid uued ühiskonna jaoks kasulikud ettevõtmised ning areneks arutelukultuur Eestis.

Populaarsed

Hiljutised