Kas Eesti on valmis saama tuumariigiks?

JAGA:


Arutelus osalejad: Reelika Runnel (Kliimaministeerium), Külli All (Haridus- ja Teadusministeerium), Alan Rood (Regionaal- ja Põllumajandusministeerium), Aigo Allmäe (Siseministeerium), Alari Kruusvall (A.L.A.R.A.) ja Marti Jeltsov (Fermi Energia)

Arutelujuht: Tea Danilov (Riigikogu Arenguseire Keskuse juhataja)

Arutelu korraldaja: Fermi Energia AS

Võtame lühiintervjuude vormis ükshaaval ette olulisemad valdkonnad tuumaenergia kaalumise seisukohast ning küsime ametnikelt ja ekspertidelt selgitusi, kas ja kui valmis on Eesti tuumaenergia kasutuselevõtuks. Mis valdkondades on eeldused olemas, mida on vaja täpsustada ning kuhu tõsisemalt aega, tähelepanu, tarkust ja raha investeerida, et teha tuumaenergeetika osas teadlikku otsust?

Veel

Arvamusfestival
Arvamusfestivalhttps://arvamusfestival.ee/
Arvamusfestival toimub iga aasta augusti teisel nädalavahetusel Paides. Tegemist on ärksate ja aktiivsete inimeste kohtumispaiga ja mõttevahetuskohaga Eesti ühiskonnale ja inimestele olulistel teemadel. Festivali eesmärk on tuua kokku erinevaid vaatenurki ja ideid, et arutelude tulemusel sünniks uusi teadmisi, alguse saaksid uued ühiskonna jaoks kasulikud ettevõtmised ning areneks arutelukultuur Eestis.

Hiljutised