Kaasamine vs koosloome – kuidas saavutada kõigiga arvestav õiglase ülemineku protsess Ida-Virumaal?

JAGA:


Ida-Virumaa õiglase ülemineku strateegia eduka koostamise ja teokstegemise üheks olulisemaks võtmesõnaks on kõigi puudutatud inimeste sisukas osalemine protsessis. Kuidas luua strateegia nii, et kõik osapooled oleksid sisuliselt kaasatud ning peaksid seega ka lõpptulemust enda omaks? Kas ja kuidas saaks koosloome sellele kaasa aidata?

Arutelu juht:
Martin Noorkõiv
Osalejad:
Hardi Murula (Ida-Virumaa Omavalitsuste Liit), Maiu Lauring (kodanikuühiskonna ekspert, kliima-rahvakogu algatusrühma liige), Madis Vasser (Eesti Roheline Liikumine) ja Kaire Luht (Rahandusministeeriumi õiglase ülemineku koordinaator)

Arutelu toimus 15. augustil Paides. Vabas õhus tehtud salvestusele lisavad värvi tuule puhumine, lehtede kahin ja vihma krabin.

Veel

Arvamusfestival
Arvamusfestivalhttps://arvamusfestival.ee/
Arvamusfestival toimub iga aasta augusti teisel nädalavahetusel Paides. Tegemist on ärksate ja aktiivsete inimeste kohtumispaiga ja mõttevahetuskohaga Eesti ühiskonnale ja inimestele olulistel teemadel. Festivali eesmärk on tuua kokku erinevaid vaatenurki ja ideid, et arutelude tulemusel sünniks uusi teadmisi, alguse saaksid uued ühiskonna jaoks kasulikud ettevõtmised ning areneks arutelukultuur Eestis.

Populaarsed

Hiljutised