Eesti keele oskuse vajalikkus

JAGA:


Arutelus osalejad: Ilmar Tomusk (Keeleameti juht), Anne Endjärv (HTM), Ruslan Trochynskyi (täiskasvanuna eesti keele õppija), Lea Kimber (Maxima Eesti personalijuht), Kristina Mustonen (Maxima Eesti tegevjuht)

Arutelujuht: Marko Reikop

Arutelu korraldaja: Maxima Eesti

Riik rakendab hariduses uut keelepoliitikat ning maailmas valitsevast poliitilisest olukorrast lähtuvalt on inimesed keeletundlikumad. Soovime mõista, kust jookseb riigi ja eraettevõtluse vastutuse piir riigikeele oskusega tegelemisel. Kuidas motiveerida täisealist inimest eesti keelt õppima, kui senises elus tal seda pole vaja läinud? Riik, ettevõtjad ja keeleõppijad räägivad, mida nemad arvavad ja kuhu liigume.

Veel

Arvamusfestival
Arvamusfestivalhttps://arvamusfestival.ee/
Arvamusfestival toimub iga aasta augusti teisel nädalavahetusel Paides. Tegemist on ärksate ja aktiivsete inimeste kohtumispaiga ja mõttevahetuskohaga Eesti ühiskonnale ja inimestele olulistel teemadel. Festivali eesmärk on tuua kokku erinevaid vaatenurki ja ideid, et arutelude tulemusel sünniks uusi teadmisi, alguse saaksid uued ühiskonna jaoks kasulikud ettevõtmised ning areneks arutelukultuur Eestis.

Populaarsed

Hiljutised