Ebaeetiline Koerte Ja Kasside Kaubandus Eestis

JAGA:


Arutelus osalejad: Karin Roth (Eesti kassikasvatajate seltsi ESTICAT esindaja ja kassikasvataja), Harles Kaup (Põllumajandus- ja Toiduameti Põhja regiooni loomatervise juhtivspetsialist), Geit Karurahu (Eesti Loomakaitse Seltsi kommunikatsiooni- ja turundusjuht), Tiia Ariko (Eesti Kennelliidu juhatuse liige, koerte treener ja käitumisspetsialist)

Arutelujuht: Julija Abram (Eesti Väikeloomaarstide Seltsi president)

Arutelu korraldaja: Pet City

Eestis on 235 000 koera ja 290 000 kassi. Lemmikloomi nähakse ühe enam pereliikmetena. Koos kasvava loomaarmastusega on õitsele puhkenud ka nendega äritsemine, mis vilistab loomade heaolule. Loomi toodetakse halbades oludes farmides, kus nad on tihti tervisehädadega ja probleemsed. Kuidas teha vahet ebeetilise millerdaja ja ausa kasvataja vahel ja mida saame teha, et seda räpast praktikat piirata?

Veel

Arvamusfestival
Arvamusfestivalhttps://arvamusfestival.ee/
Arvamusfestival toimub iga aasta augusti teisel nädalavahetusel Paides. Tegemist on ärksate ja aktiivsete inimeste kohtumispaiga ja mõttevahetuskohaga Eesti ühiskonnale ja inimestele olulistel teemadel. Festivali eesmärk on tuua kokku erinevaid vaatenurki ja ideid, et arutelude tulemusel sünniks uusi teadmisi, alguse saaksid uued ühiskonna jaoks kasulikud ettevõtmised ning areneks arutelukultuur Eestis.

Populaarsed

Hiljutised