AI Targas Linnas – Kas Töökohad On Ohus?

JAGA:


Arutelus osalejad: Merje Kärner (AS Nortal personalijuht), Emil-Mark Talivere (Tallinna Strateegiakeskuse innovatsiooniekspert), Mait Rungi (AS Eesti Ettevõtlukõrgkool Mainor rektor)
Arutelujuht: Marek Strandberg (ajakirjanik, materjaliteadlane)
Arutelu korraldaja: Eesti Ettevõtluskõrgkool Mainor

Tark Linn ehk kogum nutikaid lahendusi, mis toetavad antud keskkonnas tegutsevad inimesi ja ettevõtteid. Täna on Targa linna põhimõtted võtnud kasutusele näiteks Ülemiste City. Erinevaid põnevaid katsetusi tehakse ka Tallinnas ja Tartus. Kuid mis on Tark Linn? Kuidas mõjutavad AI lahendused talente, kes sellises moodsas keskkonnas töötavad? Kas võib juhtuda, et peatselt juhib kogu linnaku või linna tegevust tehisintellekt ja vajadus inimtööjõu järele muutub marginaalseks?

Veel

Arvamusfestival
Arvamusfestivalhttps://arvamusfestival.ee/
Arvamusfestival toimub iga aasta augusti teisel nädalavahetusel Paides. Tegemist on ärksate ja aktiivsete inimeste kohtumispaiga ja mõttevahetuskohaga Eesti ühiskonnale ja inimestele olulistel teemadel. Festivali eesmärk on tuua kokku erinevaid vaatenurki ja ideid, et arutelude tulemusel sünniks uusi teadmisi, alguse saaksid uued ühiskonna jaoks kasulikud ettevõtmised ning areneks arutelukultuur Eestis.

Populaarsed

Hiljutised