22.10.20 Globaalne pilk: kui midagi katastroofilist ei juhtu, siis Trump ei võida

JAGA:


USA presidendivalimised on jõudnud viimase kilomeetrini: loetud päevade jooksul üritavad nii Donald Trump kui Joe Biden veel valijaid veenda, et just tema on see õige inimene juhtima maailma kõige tähtsamat majandust. Huvi igatahes jagub: nüüdseks on valimas käinud rohkem kui 44 miljonit ameeriklast ehk umbes kaheksa korda rohkem kui eelmisel korral samal ajal. Trump vajas 2016. aastal võiduks 62,9 miljonit häält.

Kes võidab? Mis saab otsustavaks? Mis on valimiste juures üllatanud? Kas kaubandussõda Hiinaga jätkuks Bideni võidu korral? Kuidas on mõjutanud valimisi koroonaviirus? Kellel võiks olla parem lõpuspurt? Sellest kõigest räägime EBSi rektori Meelis Kitsingu ja kaitseuuringute keskuse teaduri Kalev Stoicescuga. Saadet juhib Priit Pokk.

Täies pikkuses saab saadet kuulata siit: www.aripaev.ee/raadio/episood/kui-midagi-katastroofilist-ei-juhtu-siis-trump-ei-voida

Foto: AFP/Scanpix

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Populaarsed

Hiljutised