22.06.22 Sisuturundussaade: ka kõige parema soojuspumba saab paigalduse käigus muuta õudusunenäoks

JAGA:


Räägime soojuspumpadest: millist toodet valida, mida arvestada eri pakkumiste võrdlemisel, millisetesse hoonetesse üldse on võimalik soojuspumpa paigaldada ja mis juhtub siis, kui temepratuur langeb alla 20 miinuskraadi. Juttu teeme ka sellest, kui olulisel kohal soojuspumba elukaare juures on kvaliteetne järelhooldus ja kaughaldus.

Saatekülalised rõhutavad, et ka kõige parem soojuspump on võimalik paigalduse ja dimensioneerimise käigus muuta tõeliseks õudusunenäoks. Kuna kogu teekonna jooksul on ühe seadmega seotud erinevates faasides palju inimesi, on oluline, et kõik nad oleksid spetsialistid. Võtmetähtsusega on leida usaldusväärne koostööpartner.

Saatekülalisteks on kütte-, vee- ja kanalisatsioonisüsteemi ehitustööde teostaja Goldpipe tegevjuht Kevin Pedajas ja soojuspumpade paigaldaja ja pakkuja Ait-Nord tootejuht Raido Malõshev. Saadet juhib Hando Sinisalu.

Foto: Panthermedia/Scanpix.

Veel

Äripäeva raadio
Äripäeva raadiohttps://www.aripaev.ee/raadio
Eesti juhtiva majanduslehe raadio, kus teemaks päevakajalised majandus- ja poliitikateemad ning praktilised soovitused nii isikliku, ettevõtte edu kui rikkuse kasvatamiseks.

Hiljutised