288. saade: Kas 1:10 on halb päev või asjade reaalne seis?

JAGA:

Saatele annab hoogu Coolbet.

Soccernet.ee taskuhäälingu “Pikk ette (ja ise järele) 288. osa keskendub Eesti U21 koondise suurele kaotusele Saksamaa vastu, rannakoondise vaprale žestile Itaalias ja möödunud voorule Premium liigas. Saate tegid Raul Ojassaar, Kristjan Jaak Kangur ja Markus Jürgenson.

Eesti U21 koondis jätkas EM-valiksarja kodusel Kadrioru staadionil Saksamaa eakaaslaste vastu enam kui 2000 pealtvaataja ees saadud 1:10 kaotusega. Kas tegu oligi reaalse tasemevahega, Eesti halva päeva, Saksamaa hea päeva või millegi muuga? Mida sellest mängust kaasa võtta ja kuidas veetsid peaaegu nädal aega Eestis mänguks valmistunud sakslased Tallinnas reede õhtu?

Eesti rannajalgpallikoondis võitles end esimest korda Euroliiga superfinaalil Euroopa kaheksa parema sekka, kuid veerandfinaalis poliitilise žestina Valgevene vastu platsile ei tuldudki. Mida sellisest teguviisist arvata?

Premium liiga voorus sai näha palju suuri skoore, aga kõige rohkem kõneainet pakkus FCI Levadia ja Narva Transi kohtumine, mis meeletu vihmasaju tõttu teise poolaja alguses pooleli jäeti. Kas see oli õige otsus ja millal see mäng lõpuni mängitakse?

Saatekava:

00:00 Jürgensoni sünnipäevaseiklused Ukuleles
07:45 Sakslased Tallinnas, Kaur Kivila erakordne nädal ja Patrik Kristali tulevik
33:15 Müts maha rannakoondise ees
41:41 Tristan Koskoril kahest kaks
46:18 Seitse väravat ja 68 pealtvaatajat
50:37 Paide lustis Unitediga
57:08 Märg õhtupoolik Lillekülas