"Si Vis Pacem…" Eesti valitsus seob ÜRO's meie riiki Vene-Valgevene blokiga. Kas Kaja Kallas toetab Hamasi?

JAGA:

Riigikaitselises saates "Si Vis Pacem…" räägitakse sellest, et Eesti valitsus seob ÜRO-s meie riiki Vene-Valgevene blokiga ja küsitakse, kas Kaja Kallas toetab Hamasi? Saates tuleb juttu Eesti välispoliitikast Ühinenud Rahvaste Organisatsioonis.

Kaja Kallase võimukoalitsioon toetas ÜRO peaassambleel resolutsiooni Palestiina täisliikmelisuse saavutamiseks. Palestiina – see on aga Hamas. Kas järgmisena toetab võimutsev koalitsioon sel juhul ka Hezbollah, Talebani ja Al Qaeda võtmist mingitpidi ÜRO katuse alla? Palestiina resolutsiooni toetamine seob aga Eesti riigi moraalselt Vene-Valgevene blokiga. Saates räägime ka e- ja m-valimistest, usaldusest ja negatiivsest rahvusvahelisest hinnangust e-valimiste süsteemile ning seni ignoreerituks jäänud protestidest.

Ja lõpuks küsimus Eesti naabrusest – eriti pärast seda, kui diktaator Putin sai e-valimistega(!) uuesti oma võimu kindlustada ja hakkas 9. mail taas tuumarelvadega ähvardama.

Küsimustele vastab Ants Frosch – Riigikogu liige, erudiplomaat ja omaaegne Eesti välisluure looja ning esimene juht. Saatejuht on Erik Boltowski.

Vabandame ebakvaliteetse heli pärast saate alguses.

Veel

Uued Uudised taskuhääling
Uued Uudised taskuhäälinghttps://uueduudised.ee
Uued Uudised on rahvuskonservatiivset maailmavaadet kandev uudiste- ja arvamuskanal. Meie kanalis saab kuulata Mart ja Martin Helme poliitikasaadet "Räägime asjast", Andres Raidi vestlussaateid "Poolkuu Igor Gräziniga" ja "Serviti" ning Erik Boltowski riigikaitse- ja julgeolekusaadet "Si Vis Pacem"

Populaarsed

Hiljutised