UUS! Väljakutsed väikeettevõtte turundamisel

JAGA:


316

Toome Teieni meie teise Turundusraadio seminari esimesed 30 minutit. Kes soovib tervet saadet vaadata, saab seda teha ajakirja Director kodulehelt. Directori tellijatele on see tasuta.

Seminar toimus digitaalselt ja paneeldiskussioonina. Anu-Mall Naarits juhtis diskussiooni ja arutas oma külalistega uue toote lansseerimise juhtimist.

Väikeettevõtja peab hakkama saama mitmes rollis korraga. Lisaks juhtimise, müügi, tootearenduse jms tegevustele tuleb tihti ka ise turundada. Alustava ettevõtte edukaks kujunemise teel on turundus äärmiselt oluline, kuna tarbija ei osta tooteid/ teenuseid, millest ta ei tea või mille tootjat ta ei tunne. Kuna aga väikeettevõtte eelarve ei võimalda suurte tegijatega võrreldavat haaret, tuleb turundamisel lähtuda põhimõttest- tee vähem, aga tee hästi!

Räägime sellest, kuidas saab piiratud eelarvega turundust teha, leida uusi kliente ja hoida olemasolevaid. Arutame ka seda, kuidas on väikeettevõtjate jaoks turundus viimasel aastal muutunud. Paneeldiskussioonis osalevad Kristiina Mehik, Kriss Eglite ja Tõnis Vassar, kelle trumbiks on tugev turundus.

Veel

Turundusraadio
Turundusraadiohttps://www.mi.ee
Podcast by Marketingi Instituut

Populaarsed

Hiljutised