76. Osa: Kuidas noor Eesti mees sai maailma tippkettaheitjate mänedžeriks.

JAGA:


Õhtulehe podcastis “Tugitoolis sportlane” käis juttu ajamas rahvusvahelise haardega mänedžer Hans Üürike, keda küsitles Deivil Tserp.

34aastane Üürike on heas mõttes müstiline mees. Ta murdis väga noorelt mänedžeride maailma, kus olid ees vanad hundid. Praegu kuulub tema tiimi maailma kümnest parimast kettaheitjast koguni viis. Briljandid on mullu maailmameistriks kroonitud rootslane Daniel Stahl ja sama võistluse hõbedamees, jamaikalane Fedrick Dacres. Üürike räägib siiralt, kuidas algul sageli ebaõnnestunud paksust poisist Stahlist sai maailma esinumber. Üürike pajatab ka oma rollist Gerd Kanteri tiimis ning koostööst legendaarse islandlase Vesteinn Hafsteinssoniga ja Raul Rebasega. Ühtlasi selgub, et Üürike õppis teedeehituse inseneriks. Loomulikult peatusime pikalt mänedžeride maailma telgitagustel. Head kuulamist!

Veel

Tugitoolis sportlane
Tugitoolis sportlane
Õhtulehe saadet "Tugitoolis sportlane" külastab igal nädalal üks kehakultuurlane. Olgu ta siis endine või praegune atleet, maailma täielik tipp või alles karjääri alguses. Vestleme spordist. Aga mitte ainult.

Populaarsed

Hiljutised