67. osa: Tarmo Hõbe: koroona meile MM-etapi võimaluse andis, aga võib ka ära võtta

JAGA:


Saates “Tugitoolis sportlane” käis külas Rally Estonia korraldaja Tarmo Hõbe, kellega vaadati otsa Rally Estonia kümneaastasele ajaloole ja tänavusele MM-etapi korraldamisele.

Alates 2010. aastast Rally Estoniat korraldav Tarmo Hõbe meenutas, kuidas ta sattus ralliringkondadesse. kuidas Urmo Aava teda inspireeris ning kuidas tuli idee Lõuna-Eestis võistlust korraldada. Hõne tunnistas, et kuigi esimesel aastal lõpetati suures rahalises miinuses, siis see motivatsiooni ei vähendanud.

Koos saatejuhi Eigo Kaljurannaga käidi läbi ralli kümneaastane ajalugu. Saame teada, miks jäeti 2017. aastal võistlus ära, kuidas käidi WRC peakontoris enda MM-etapi nägemust tutvustamas ja millised on aastate jooksul olnud suurimad mured ning rõõmud.

Loomulikult räägitakse ka selle aasta MM-etapist. “Oleme endaga rahu sõlminud. Saame aru, et koroona andis neile võimaluse võistlust korraldada, aga võib ka selle ära võtta,” tunnistas Hõbe, keda nakatunute kasv teeb murelikuks.

Head kuulamist!

Veel

Tugitoolis sportlane
Tugitoolis sportlane
Õhtulehe saadet "Tugitoolis sportlane" külastab igal nädalal üks kehakultuurlane. Olgu ta siis endine või praegune atleet, maailma täielik tipp või alles karjääri alguses. Vestleme spordist. Aga mitte ainult.

Populaarsed

Hiljutised