3. osa: Allar Raja: olen lõpetamise ees korralikku hirmu tundnud, isegi ahastus on peale tulnud

JAGA:


Õhtulehe raadiosaade „Tugitoolis sportlane” vestles sel nädalal sõudmise olümpiapronksi Allar Rajaga (35), keda võib naljaga pooleks kutsuda ka Pärnu Kalevi sõudeklubi korravalvuriks. Miks? Sest aeg-ajalt peab politseiharidusega mees spordibaasi hoovi peal korda looma ja süütundeta noorukitega sõna otseses mõttes maadlema.

Lisaks uuris saatejuht Mart Treial, miks kümne tiitlivõistluste medali omanik ja kahe lapse isa jätkuvalt roppraske alaga tegeleb. Millist osa sõudmisest, mis sisuliselt võrdub kuus minutit konstantset kannatamist, ta naudib? Mida on medalite nimel tulnud ohverdada? Miks sõudjatel eelmine aasta ikkagi totaalselt nihu läks ja kas Tõnu Endreksoni kommentaar „mehed, hakake trenni tegema” oli õiglane?

Veel muljetab Raja, kuidas oli rallisõitja Egon Kauri kõrvalistmel kihutada. Selgub, et sõudjatel tekib võistluse käigus supervõime ning spordimees on tundnud karjääri lõpetamise ees hirmu. Loomulikult jätkus jututeemasid veel, nii et hüva kuulamist!

Veel

Tugitoolis sportlane
Tugitoolis sportlane
Õhtulehe saadet "Tugitoolis sportlane" külastab igal nädalal üks kehakultuurlane. Olgu ta siis endine või praegune atleet, maailma täielik tipp või alles karjääri alguses. Vestleme spordist. Aga mitte ainult.

Populaarsed

Hiljutised