26. osa: Rivo Vesik: Moskvast juba tuli, et tublid poisid, aga nüüd on vaja ka EM ära võita

JAGA:


Õhtulehe raadiosaates “Tugitoolis sportlane” oli ajakirjanikul Karl Juhkamil külas kaks nädalat tagasi esimese eestlasena olümpiaala pallimängu treenerina maailmameistriks tulnud Rivo Vesik (39).

Üheskoos sukelduti rannavõrkpalli maailma, mis pole sugugi nii idülliline kui esmapilgul võiks tunduda ning kindlasti ei hõlma see endas ainult õlut ja tüdrukuid. Vesik selgitab mängu võlusid ja valusid ning toob välja ka erinevad reeglid, mida rikkudes tuleb kõvasti rahakotti kergendada.

Miks arvas taksojuht, et Vesik hakkab lennujaama sõites sünnitama? Mis juhtus treeneritetiimiga pärast MM-tiitli võitmist ning kuidas ikkagi edastas president Vladimir Putin oma õnnesoovid? Ühtlasi saab teada, kuidas aitasid nooruspõlve tänavakaklused Vesiku idanaabrite koondise juurde ning kui nõutud mees pärnakas laias maailmas tegelikult on.

Teemade ring ei piirdunud aga ainult sellega, seega hüva kuulamist!

Veel

Tugitoolis sportlane
Tugitoolis sportlane
Õhtulehe saadet "Tugitoolis sportlane" külastab igal nädalal üks kehakultuurlane. Olgu ta siis endine või praegune atleet, maailma täielik tipp või alles karjääri alguses. Vestleme spordist. Aga mitte ainult.

Populaarsed

Hiljutised