23. osa: Kas treener saab pool sajandit edukalt tööd teha? Siiri Põlluveer on seda suutnud!

JAGA:


Hiljuti anti kolmele treenerile kõrgeim ehk kaheksanda taseme kutsetunnistus. Saates Tugitoolis sportlane käis külas ujumistreener Siiri Põlluveer, keda nii kõrgelt tunnustati. Hämmastav, et ta on suutnud juba üle 50 aasta edukalt tööd teha.

Praegu Audentese spordiklubis igapäevast leiba teenival naisel on igal kümnendil olnud väga häid õpilasi, kes on jõudnud kas NSV Liidu või Euroopa paremikku, rääkimata sellest, et tema kasvandikud on võitnud mitusada Eesti meistrivõistluste medalit. Praegu vingeid Eesti rekordeid püsititav Dmitri Kapelini õpilane Martin Allikvee harjutas Audentese spordikoolis just Põlluveeri näpunäidete järgi.

Loomulikult tulid saates jutuks Põlluveeri värvikad reisid välismaale. Näiteks Rumeenias loobiti NSV Liidu esindajate bussi tomatitega. Põnevaid teemasid on palju. Põlluveeri küsitles Deivil Tserp.

Veel

Tugitoolis sportlane
Tugitoolis sportlane
Õhtulehe saadet "Tugitoolis sportlane" külastab igal nädalal üks kehakultuurlane. Olgu ta siis endine või praegune atleet, maailma täielik tipp või alles karjääri alguses. Vestleme spordist. Aga mitte ainult.

Populaarsed

Hiljutised