2. osa: Kadi Kullerkann: Pole vahet, kas olen nais- või meessportlane, trenni teeme ikka samamoodi

JAGA:


Õhtulehe eetris on taas raadiosaade “Tugitoolis sportlane”, mida külastab igal nädalal üks endine või praegune sportlane või sporditegelane. Stuudios on kaks inimest: Õhtulehe sporditoimetuse liige ning tema poolt valitud intrigeeriv saatekülaline. Jututeemade ring ei piirdu kindlasti ainult kehakultuuriga.

Saate teises osas oli Karl Juhkamil külas Eesti võrkpalli rahvusnaiskonna liige Kadi Kullerkann. Naiskonnaga jaanuari alguses ajaloolise EM-pileti kindlustanud diagonaalründaja jutustas koondise tagatubades toimunust. Millal finaalturniiri unistus nende jaoks reaalseks muutus ning mida see saavutus nende jaoks üldse tähendab.

Lisaks peatuti pikemalt naistespordi hetkeolukorral ning spekuleeriti, millise tõuke naiskonna edu noortele tüdrukutele võiks anda. Saate lõpuosas selgitas ülikooliharidust USAs omandanud Kullerkann, miks ameeriklased endasse nii meeletult usuvad ning kui mugav elu teisel pool lompi on. Või kas ikka on? Sest tuleb välja, et Filipiinidel võib profivõrkpalluri elu sarnaneda koguni kuninga kassi omale.

Veel

Tugitoolis sportlane
Tugitoolis sportlane
Õhtulehe saadet "Tugitoolis sportlane" külastab igal nädalal üks kehakultuurlane. Olgu ta siis endine või praegune atleet, maailma täielik tipp või alles karjääri alguses. Vestleme spordist. Aga mitte ainult.

Populaarsed

Hiljutised