10. osa: Saskia Alusalu: sportlase elu on väga lahe, aga vist ei tahaks, et mu lapsed seda teeks

JAGA:


Õhtulehe raadiosaate „Tugitoolis sportlane” 10. osa külaline on Eesti aasta naissportlane, kiiruisutaja Saskia Alusalu (24).

Saatejuht Mart Treial uuris hiljuti puhkusele pääsenud Alusalult, kas hooaja lõpp on oodatud või kurb sündmus. Kas süda jääb lõppenud talvega rahule? Miks tänavu olümpiamängude 4. koha sarnast sähvatust ei tulnud? Kui tüütu on seitse kuud kohvrites elada?

Kuidas on võimalik, et aasta naissportlasel pole isegi oma treenerit? Kust ta vaimujõudu ammutab? Miks ta tulevikus oma lastele tippsporti ei soovitaks? Kuidas kuulsus tema elu on mõjutanud?

Mida arvab Alusalu sellest, et uisuliidu laiskus/tahtmatus jättis ta ilma 9600 eurost? Milline oli tema tegelik seoses Team Haanjaga? Kui palju liigub kiiruisuringkondades dopingujutte ja -kahtlusi? Vastuse saavad need ja paljud muud küsimused. Hüva kuulamist!

Veel

Tugitoolis sportlane
Tugitoolis sportlane
Õhtulehe saadet "Tugitoolis sportlane" külastab igal nädalal üks kehakultuurlane. Olgu ta siis endine või praegune atleet, maailma täielik tipp või alles karjääri alguses. Vestleme spordist. Aga mitte ainult.

Populaarsed

Hiljutised