Millal pöörduda EMOSSE?

JAGA:


Räägime esmaabi teemadel. Millistel juhtudel tuleb otsida abi EMO-st ja kuidas ise oskuslikult anda esmaabi, sest kiire abi päästab elu!
Räägime valuvaigistite kasutamisest, põletushaavadest ja triaaži süsteemist EMO-s.
Erakorraliste trauma- või haigusjuhtude korral on väga palju rahvasuust pärit hoiakuid – millised neist vastavad tõele ja mis juhtudel tuleks hoopis teistiti tegutseda.
Saatesse on palutud Regionaalhaigla erakorralise meditsiini arst-resident Ralf Raava ja õde Ruth Kastanje. Saatejuht on Stina Eilsen, head kuulamist.

Veel

Tervisepooltund
Tervisepooltundhttps://www.regionaalhaigla.ee
SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla (PERH) on Eesti tipphaigla, mille missiooniks on investeerida inimeste tervisesse. Põhiväärtusteks on pühendumine ja professionaalsus, hoolivus ja vastutustundlikkus, avatus ja koostöövalmidus. Regionaalhaiglas töötab patsientide heaks enam kui 4000 inimest – arstid, õed, hooldajad, spetsialistid. Arste on üle 500, haiglas praktiseerib pidevalt ka enam kui sada arsti-residenti. Tegemist on seitsmest kliinikust ning 32 erialakeskusest koosneva kõrgema etapi haiglaga. Regionaalhaigla pakub sarnaselt Euroopa ülikoolihaiglatega raviteenust kõigil arstlikel erialadel, v.a silmakirurgia ja sünnitusabi.

Populaarsed

Hiljutised