Solaride X Bidrento – Naised tehnoloogiaettevõtluses

JAGA:Seekordse Tehnopoli podcasti teemaks on naised ettevõtluses. Seejuures ei tahaks me kuidagi üle rõhutada sõnaühendi „naised ettevõtluses“ tähtsust, vaid keskendume mõttele, et eduka ettevõtte rajamiseks on vaja julget pealehakkamist ja tugevat töötahet.

Vestluskaaslasteks on Kristel Leif, kes on organisatsiooni Solaride tegevjuht ja tegutseb ka haridus-tehnoloogia ettevõttes Praktikal ja Natalja Napsep, kes on tehnoloogiaettevõtte Bidrento kaasasutaja & COO. Kristel ja Natalja on tehnoloogiaettevõtjad, kes oma teadmiste ja eduka tiimijuhtimise abil on headeks näideteks ka iduettevõtluses – hästi läbimõeldud ärimudelist eduka rahakaasamiseni. Uurime nende kogemusest, kuidas naistel on olemas kõik eeldused tehnoloogiamaailmas läbilöömiseks ja loodame, et läbi inspireerivate lugude julgustavad nad tehnoloogiamaailmaga ühinema teisigi. Räägime ka sellest, kui oluline üldse on rõhutamine tiimide mitmekesistamisele ja kas ettevõtjad ise näevad selle tähtsustamise vajadust või mitte.

Saadet juhib Tehnopoli nutitehnoloogiate valdkonnajuht Anu Puusaag. Podcast on salvestatud Tartu Podcastifestival 2022 raames.

Veel

Tehnopol
Tehnopolhttps://www.tehnopol.ee
Kaks korda kuus toob Tehnopol teieni põnevad teemad rohetehnoloogiast koos valdkonna spetsialistidega, ettevõtjatega ja asjahuvilistega. Podcasti viib eest Tehnopoli rohevaldkonna juht Ragmar Saksing.

Populaarsed

Hiljutised