Connected Health klaster X Lyfery: tervise ja kindlustuse ristumiskohtadest

JAGA:Seekordses taskuhäälingus käis külas Lyfery kaasasutaja ja tegevjuht Mihkel Mandre, kellega räägiti tervise ning kindlustuse ristumiskohtadest ja sellest, kuidas muuta inimeste tervisekäitumist paremaks.

Lyfery on uue põlvkonna kindlustusteenuse pakkuja – nad ühendavad omavahel tervisekindlustuse, -riskide ennetuse ning -edenduse. Lyfery ootab ka kasutajate ausat tagasisidet oma lahendusele, nende lahendusega saab tutvuda ja tagasisidet anda Lyfery kodulehel.

Kuidas jõudis Mihkel Mandre üldse (tervise)kindlustuse valdkonda? Mida teeb tema ettevõte Lyfery teistmoodi võrreldes teiste kindlustuse pakkujatega? Millist mõju avaldab Lyfery lahendus tulevikus inimeste tervisele üldisemalt? Millised on hädavajalikud sammud, et uudne lahendus üldse turule jõuaks? Mida soovitab Mihkel Mandre alustavatele ettevõtjatele ja milline on olnud tema suurim läbikukkumine?

Neile ja paljudele teistele küsimustele saab vastuse taskuhäälingust. Vestlust juhib Tehnopoli tervisetehnoloogia valdkonna ja Connected Health klastri juht Piret Hirv.

Veel

Tehnopol
Tehnopolhttps://www.tehnopol.ee
Kaks korda kuus toob Tehnopol teieni põnevad teemad rohetehnoloogiast koos valdkonna spetsialistidega, ettevõtjatega ja asjahuvilistega. Podcasti viib eest Tehnopoli rohevaldkonna juht Ragmar Saksing.

Populaarsed

Hiljutised