Üheaastane magistriprogramm digimuutused ettevõttes

JAGA:


Üheaastase magistrieriala digimuutused ettevõttes programmijuht Kristjan Rebane ning programmi värske vilistlane, Eesti Energia juhatuse liige Raine Pajo rääkisid TalTechi IT-osakonna juhile Raul Hansonile, kuidas õppida läbi viima digipööret ja kavandada järjepidevat digitaliseerimist. Miks on digitaalsed tehnoloogiad olulised? Kuidas kavandada ettevõtetes järjepidevat digitaliseerimist? Kuidas ja keda saab aidata eriala digimuutused ettevõttes läbimine?

Kuula podcasti ja saa rohkem teada Raine Pajo kogemuse, Eesti Energia juhtimise ja digimuutused ettevõttes programmi kohta.
Kas Eesti Energias on kõik digimuutused juba läbi viidud?
Millist motivatsiooni on vajalik omada, et võtta ette suure kodutööde mahuga aastane õppeprogramm töö, pere, hobide kõrvalt?
Kas Eesti Energia edu alussambaid – taastuvenergia kasvatamine, kaasaegsed ja kasulikud energialahendused klientidele, põlevkivi transformatsioon kaasaegseks keemiatööstuseks koos ringmajandusega – on mõeldav toetada ilma digimuutusteta?
Mis juhtub, kui on olemas suur hulk pädevaid IT-eksperte, aga juht ei tee teadlikke otsuseid digitaliseerimise valdkonnas?
Kas digitaliseerida ettevõtteid igal pool ja valimatult?
Miks võiks erasektorist rohkem juhte digimuutuste magistrantuuri tulla ja kas keskastme- või tippjuhid?
Kas vaid ühe ühise ülikooliaastaga saab tekkida sõprus kogu eluks?
Kui tihedalt on õppeainetes seotud teooria ja praktika?
Kas õppima tulemiseks saab kuidagi ette valmistada?

Kui soovid ka oma maailma oluliselt avardada ja ettevõttes asjalikumaid otsuseid teha, uuri programmi kohta lisa taltech.ee/sisseastuja/magistrioppe-erialad/digimuutused-ettevottes ja astu sisse!

Veel

TalTech podcast
TalTech podcasthttps://www.taltech.ee
Paljude jaoks on käes küsimuste, valikute ja otsuste aeg. Kuhu ülikooli Sa edasi lähed? Mida õppima? Tallinna Tehnikaülikooli podcastide seeria aitab Sul otsustada ja nii mõnelegi suurele küsimusele vastuse leida.

Populaarsed

Hiljutised