TalTech Taskus | Sirli Männiksaar – tehnoloogiamaailm pakub ägedaid võimalusi

JAGA:


TalTech Taskus külaliseks on seekord Ericsson Eesti tegevjuht ning TalTechi vilistlane Sirli Männiksaar.

Saates tuleb juttu sellest, kuidas Sirli peale keskkooli lõppu TalTechi jõudis ja mis teda siiamaani meiega seob.“Näen kui palju see, et ma olen sattunud tehnoloogiavaldkonda, on minu jaoks maailma avanud. Ja ma tahan, et see maailm jääks noorte jaoks avatuks, kuna see pakub neile ägedaid võimalusi,” räägib Sirli.

Pikaaegse juhtimiskogemusega naine jagab soovitusi, mis on hea tiimisisese koostöö saladus ning kuidas ta pea 2000-liikmelise meeskonna juhi ja kahe lapse emana oma aega haldab ning akusid laeb. “Eks see on iseenda tasakaalu leidmine,” jagab Sirli.

Samuti saad teada TalTechi ja Ericsson Eesti vahelisest koostööst, kus Sirli tutvustab lähemalt nii sügissemestril alanud vabaaine “End-to-End Journey of a 5G Product” kui “Ericsson Challenge” vaatluspraktikat. “Kui meil suur arenduskeskus Eestis, kellest kõige suurem osa on insenerid, siis loomulikult inseneride järelkasv ja täiendõpe on meie jaoks hästi päevakohane. Kellega siis veel koostööd teha, kui mitte Eesti kõige suurema tehnoloogiaülikooliga,” selgitab Ericsson Eesti tegevjuht.

Kuula tõsiselt huvitavat saadet!

Veel

TalTech podcast
TalTech podcasthttps://www.taltech.ee
Paljude jaoks on käes küsimuste, valikute ja otsuste aeg. Kuhu ülikooli Sa edasi lähed? Mida õppima? Tallinna Tehnikaülikooli podcastide seeria aitab Sul otsustada ja nii mõnelegi suurele küsimusele vastuse leida.

Populaarsed

Hiljutised