TalTech Taskus | Siiri Liivandi: magistrikraadi väärtus diplomaadi töös

JAGA:


TalTech Taskus on külas Välisministeeriumi personaliarenduse ja rahvusvahelise personalipoliitika büroo direktor ning 2023. aastal TalTechi magistriprogrammi “Avaliku sektori juhtimine ja innovatsioon” lõpetanud Siiri Liivandi.

Siiri jagab millised oskused ja teadmised magistriõppest on tema jaoks kõige olulisemad ning kuidas need aitavad teda igapäevatöös. Samuti heidame pilgu tagasi tema õpinguaegadele, et uurida, millised olid kõige meeldejäävamad hetked ja suurimad väljakutsed.

Lisaks puudutame diplomaadi töö väärtust ja seda, kuidas magistrikraad aitab selles ametis edukalt toime tulla. Siiri kummutab mõningaid levinud müüte diplomaadiks saamisel ja jagab oma perspektiivi sellele kutsealale.

Lõpuks jagab Siiri praktilisi nõuandeid neile, kes kaaluvad sama magistriprogrammi õppima asumist ning valgustab ka oma edu võti juhtimises.

Kuula tõsiselt huvitavat saadet!

Veel

TalTech podcast
TalTech podcasthttps://www.taltech.ee
Paljude jaoks on käes küsimuste, valikute ja otsuste aeg. Kuhu ülikooli Sa edasi lähed? Mida õppima? Tallinna Tehnikaülikooli podcastide seeria aitab Sul otsustada ja nii mõnelegi suurele küsimusele vastuse leida.

Populaarsed

Hiljutised