TalTech Taskus | Mona Tammemägi: materjalitehnoloogia on äärmiselt innovaatiline teadusharu

JAGA:


TalTech Taskus külaliseks on kolmanda aasta materjalitehnoloogia tudeng Mona Tammemägi.

Mona jagab oma lugu asualt ja avameelselt. Alates sellest, mis innustas teda valima just materjalitehnoloogia eriala, kuni tema kogemusteni praktikal, mis läbi raske katsumuse avas uksed põnevale tööpakkumisele.

Uurime, kuidas praktiline õpe ja laboritööd on süvendanud tema arusaamist materjalitehnoloogia põhimõtetest ning kuidas see teadmine aitab kaasa keskkonnamõjude vähendamisele ja jätkusuutlikkuse edendamisele.

Mona jagab oma mõtteid “tarkade” materjalide kohta, mis on muutmas meie igapäevaelu. Samuti käsitleme, millised karjäärivõimalused avanevad materjalitehnoloogia eriala lõpetanutele ja kuidas Mona näeb oma tulevikku selles põnevas valdkonnas.

Lisaks saad teada, kuidas leida tasakaalu intensiivse töö ja isikliku elu vahel, eriti kui töö on kirglik ja nõuab pikki töötunde. Mona jagab oma kogemusi ja annab nõu tulevastele tudengitele, kes kaaluvad materjalitehnoloogia õppimist.

Kuula tõsiselt huvitavat saadet!

Veel

TalTech podcast
TalTech podcasthttps://www.taltech.ee
Paljude jaoks on käes küsimuste, valikute ja otsuste aeg. Kuhu ülikooli Sa edasi lähed? Mida õppima? Tallinna Tehnikaülikooli podcastide seeria aitab Sul otsustada ja nii mõnelegi suurele küsimusele vastuse leida.

Populaarsed

Hiljutised