TalTech Taskus | Mihkel Kembre – õppimine on inimese alustegevus

JAGA:


Selle aasta viimasesse TalTech Taskusse on külla tulnud EMERA merenduse magistritudeng ja Eesti aasta õppija Mihkel Kembre.

Saates tuleb juttu Mihkli väga inspireerivast õpiteekonnast, kus ta vaid nelja aastaga sai kätte kesk- ja kõrghariduse ning hetkel on omandamas magistrikraadi. “Mul jäi keskkool pooleli. Aga kui ametnik ütles, et teil on põhiharidus, siis sellest sain innustust vana tee jõudsalt ette võtta,” meenutab Mihkel seda, kuidas poja sündi registreerumas käis. Mitmeti eriline sündmus ajendas kooliteed taas ette võtma.

Samuti jagab Eesti aasta õppija tiitli pälvija tõhusaid viise, kuidas õpitut meelde jätta. Lisaks kõneleb ta kogemustest õpingute, pere ja töö tasakaalu hoidmise kohta.

Millised on olnud suurimad väljakutsed õpingutega taasalustamise juures, kuidas viis tema teekond TalTechi ja mis on elukestva õppe väärtus?

Kuula tõsiselt huvitavat saadet!

Veel

TalTech podcast
TalTech podcasthttps://www.taltech.ee
Paljude jaoks on käes küsimuste, valikute ja otsuste aeg. Kuhu ülikooli Sa edasi lähed? Mida õppima? Tallinna Tehnikaülikooli podcastide seeria aitab Sul otsustada ja nii mõnelegi suurele küsimusele vastuse leida.

Populaarsed

Hiljutised