TalTech Taskus | Maarja Grossberg-Kuusk: teadusel on võtmeroll meie ühiskonna jätkusuutlikus arengus

JAGA:


TalTech Taskus külaliseks on professor Maarja Grossberg-Kuusk – akadeemik, Materjali- ja keskkonnatehnoloogia instituudi direktor ning rohelised energiatehnoloogiad programmijuht.

Alates 2022. aasta sügisest on professor Grossberg-Kuusk vedanud TalTechis innovaatilist programmi, mis keskendub roheliste energiatehnoloogiate arendamisele. Ta on avalikkusele tuntud eelkõige tänu oma panusele päikeseenergia tehnoloogiate arendamisel, tuues teaduse maailmast välja praktilisi lahendusi, mis aitavad võidelda kliimamuutuste vastu.

Saates räägime lähemalt, kuidas Maarja jõudis TalTechi ning millised on olnud tema juhitud programmi esimesed tulemused. Samuti uurime, kuidas ta suudab tasakaalustada oma akadeemilist karjääri kahe tütre emana ning millised tegevused aitavad tal enda “akusid laadida” kiire ja nõudliku tööelu kõrvalt.

Kuula tõsiselt huvitavat saadet!

Veel

TalTech podcast
TalTech podcasthttps://www.taltech.ee
Paljude jaoks on käes küsimuste, valikute ja otsuste aeg. Kuhu ülikooli Sa edasi lähed? Mida õppima? Tallinna Tehnikaülikooli podcastide seeria aitab Sul otsustada ja nii mõnelegi suurele küsimusele vastuse leida.

Populaarsed

Hiljutised