TalTech Taskus | Hendrik Voll: tuleviku teejuhid tulevad TalTechist

JAGA:


TalTech Taskus on meil au vestelda TalTechi õppeprorektori Hendrik Volliga, kes on oma karjääri jooksul pühendunud innovatsioonile ja hariduse arendamisele.

Hendrik jagab oma teekonda TalTechi õppeprorektoriks saamiseni ning muresid ja rõõme, mis ametiga kaasas käivad. Uurime, kuidas pühendumus pidevale õppimisele on kujundanud tema karjääri ning millised sündmused ja otsused viisid teda sellele olulisele positsioonile. Lisaks kuuled tema harrastussportlase karjäärist ning esimesest tutvusest talisuplusega.

Heidame pilgu TalTechi õppes toimunud uuendustele ja arengutele, räägime EuroTeqi võimalustest ja seda, kuidas ülikool edendab rohelist mõtteviisi ja jätkusuutlikkust. Keskendudes õppeprorektori veendumusele, et “eduka riigi majanduse alusvundament on tugev reaalharidus, arutame mida see tähendab praegusel haridusmaastikul ja kuidas TalTech seda visiooni ellu viib.

Lõpetuseks jagab Hendrik praktilisi nõuandeid, mis inspireerivad nii haridus- kui karjääriteel.

Kuula tõsiselt huvitavat saadet!

Veel

TalTech podcast
TalTech podcasthttps://www.taltech.ee
Paljude jaoks on käes küsimuste, valikute ja otsuste aeg. Kuhu ülikooli Sa edasi lähed? Mida õppima? Tallinna Tehnikaülikooli podcastide seeria aitab Sul otsustada ja nii mõnelegi suurele küsimusele vastuse leida.

Populaarsed

Hiljutised