TalTech Taskus | Anne-May Nagel: kriisijuhtimine on eraldi õpitav oskus

JAGA:


TalTech Taskus külaliseks on Ragnar Nurkse innovatsiooni ja valitsemise instituudi doktorant-nooremteadur ning MTÜ Kriisiuuringute Keskuse kaasalgataja. Räägime tema inspireerivast teekonnast õpetajast doktorandiks, käsitledes teel ette tulnud väljakutseid ja saavutusi.

“Doktoriõpe on privileeg,” rõhutab Anne-May doktoriõppe erilisust Ta avab, kuidas akadeemilise teekonna jätkamine doktoriõppes on andnud talle ainulaadse võimaluse süvitsi uurida teemasid, mis on olulised nii talle kui ühiskonnale.

Nooremteadur jagab ka oma kogemusi läbipõlemisest, rõhutades selle märkamise tähtsust ja esmaseid märke, millele tähelepanu pöörata. Arutame, kuidas on oluline tasakaalu leidmine töö, õpingute ja isikliku elu vahel, et hoida vaimset tervist ja heaolu.

Lisaks räägime MTÜ Kriisiuuringute Keskusest (KRUK), mille Anne-May aitas kaasasutada 2022. aastal. Keskus tegeleb kriisijuhtimise valdkonna populariseerimise ja arendamisega, pakkudes olulist panust ühiskonna vastupanuvõime tugevdamisse. Kuuleme, kuidas KRUK aitab kaasa kriiside mõistmisele ja nendega toimetulekule, olles oluline ressurss nii poliitikakujundajatele kui ka laiemale avalikkusele.

Kuula tõsiselt huvitavat saadet!

Veel

TalTech podcast
TalTech podcasthttps://www.taltech.ee
Paljude jaoks on käes küsimuste, valikute ja otsuste aeg. Kuhu ülikooli Sa edasi lähed? Mida õppima? Tallinna Tehnikaülikooli podcastide seeria aitab Sul otsustada ja nii mõnelegi suurele küsimusele vastuse leida.

Populaarsed

Hiljutised