TalTech Taskus | Andro Aavik ja Estel Pukk: magistrikraadi väärtus tänapäeva tööturul

JAGA:


TalTech Taskus on külas kaks silmapaistvat külalist. Meiega liitub TalTechi “Teedeehitus ja geodeesia” õppekava vilistlane, kes on saavutanud inseneri tase 7 kvalifikatsiooni ja hetkel töötab Verstoni projektijuhina Andro Aavik. Andro avab meile ukse oma haridusteele, alates inspireerivast loost, kuidas ta jõudis TalTechi, millised olid magistriõppe suurimad väljakutsed ja kõrghetked. Lisaks jagab Andro oma vaateid tuleviku väljakutsetele ja võimalustele teedeehituse valdkonnas ning annab nõuandeid neile, kes kaaluvad magistriõppe omandamist.

Samuti tervitame Verstoni personalijuhti ja Eesti Taristuehituse Liidu (ESTEL) järelkasvu töörühma liiget Estel Pukki. Estel räägib meile, miks on magistrikraad tähtis, mida see annab ja kes sellest kõige rohkem võidab. Samuti uurime, millist mõju omab magistriharidus kandidaatide valikul ning arutleme, millistes sektorites on magistrikraad pigem võimalus ja kus see on vajalikkus.

Andro ja Estel lükkavad ka ümber ühe enim levinud magistrikraadi kohta käiva müüdi. Mis see on? Saad teada podcastist! Liitu meiega sel põneval arutelul, kus arutame kuidas haridus ja tööelu omavahel põimuvad.

Tutvu magistriõppe karjääriseminariga:
taltech.ee/sundmused/taltechi-magistrioppe-karjaariseminar-magistriks-magistriks

Kuula tõsiselt huvitavat saadet!

Veel

TalTech podcast
TalTech podcasthttps://www.taltech.ee
Paljude jaoks on käes küsimuste, valikute ja otsuste aeg. Kuhu ülikooli Sa edasi lähed? Mida õppima? Tallinna Tehnikaülikooli podcastide seeria aitab Sul otsustada ja nii mõnelegi suurele küsimusele vastuse leida.

Populaarsed

Hiljutised