Rakendusfüüsika ja andmeteaduse magistrikava

JAGA:


Rakendusfüüsika ja andmeteaduse magistrikava arendab loogilist mõtlemist ja annab ühes IT-oskustega ka laiad teadmised erinevatest valdkondadest. Nii saab Sinust spetsialist, kes on vajalik väga erineva suunitlusega ettevõttetes.
Sissejuhatus tundub paljulubav? Ongi! Seda tõestavad füüsikamagistri Liisa Arro huvitav mitmekesine karjäär ja lõbus elukogemus. Liisa vestluspartneriks oli TalTechi turunduse loovjuht Kerdu Lenear.
Kuidas jõuab noor inimene üldse füüsikaõpinguteni?
Kui keeruline on tudengil panustada kosmosesse jõudnud satelliidi ehitamisse?
Kas füüsika ja muusika soodustavad teineteist?
Füüsik versus raamatupidamisbüroo – või hoopis avec?
Kas täiskohaga töö füüsikaõpingute kõrvale sobib?
Tarkadel vanematel andekas laps – müüt või mitte?
Millest üks magistridiplom tööandjale märku annab?
Füüsikamagister, mehaanikainsener, reaalainete õpetaja, ventilatsiooniseadme soojussalvesti arendaja, kvaliteedivastavuse insener – kuhu järgmiseks, Liisa? TalTech hoiab oma särtsakale vilistlasele alati pöialt, igatahes!
Kuula Sinagi Liisa vahvat lugu või otsi pikemat usutlust trükiajakirjandusest. 

Kui nägid füüsikat läbi Liisa silmade sama põnevana, uuri füüsika magistrantuuri kohta lisa taltech.ee/sisseastuja/magistrioppe-erialad/rakendusfuusika-ja-andmeteadus ja astu sisse!

Veel

TalTech podcast
TalTech podcasthttps://www.taltech.ee
Paljude jaoks on käes küsimuste, valikute ja otsuste aeg. Kuhu ülikooli Sa edasi lähed? Mida õppima? Tallinna Tehnikaülikooli podcastide seeria aitab Sul otsustada ja nii mõnelegi suurele küsimusele vastuse leida.

Populaarsed

Hiljutised