Maa, meri ja mägi

JAGA:


Kui Sinu töine tulevik võiks sisaldada alasid nagu geoloogia, okeanograafia, metereoloogia, mäeinseneeria ja miks mitte ka eeldusi mäeinseneri kutse saamiseks, loe ja kuula edasi!

TalTechi kõige Maa-lähedasemast erialast rääkisid TalTechi kommunikatsioonijuhile Sulev Ollile maa süsteemide, kliima ja tehnoloogiate programmijuht Leeli Amon ning tudeng Jan-Erik Vaher. Oma sisseastumiseelseid küsimusi tuli esitama ka huviline gümnasist Anna-Milena Linder.

Kuidas seondub mäendus vältimatult rohelise energia kasutamisega?
Millise eelise annab sisseastumisel abituriendile suurepärane tulemus erialaolümpiaalidel?
Kas ainult Mustamäel saab maa, mere ja mägede kohta kõik selgeks õppida?
Salme. Salme?
Kui õppekaval on mitu suunda, siis kui palju neist igaühega tegeletakse? Kui palju on tudengil valikuvabadust? Kuhu iga rada välja võiks jõuda?
Loodushuvi, loogiline mõtlemine, julgelt käte õppeainetesse sisse pistmine – kas eeldusi õppima tulemiseks on veel?
Kas keskkonnateemad, roheüleminek, inseneeriaväljakutsed üldse kõnetavad abituriente?
Kes hoiab maailma kliimal kõige kiivamalt kätt pulsil?
Kuhu pärast bakalaureusekraadi edasi?
Mäe- või ehitusinsener, mereuurija, hüdrograaf, geoloog, ilmaennustaja, kohaliku omavalitsuse ekspert, kõik maapõuega seotud töökohad – vilistlase ees on uksed valla kõigis sektorites ja väga paljudes ametites. Palun loe eriala kohta lisa taltech.ee/maa-susteemid-kliima-ja-tehnoloogiad, leia mõtte kinnitamiseks 12 minutit ja tee läbi Taltechi erialatest taltech.ee/sisseastuja/bakalaureuseope/erialatest – astu sisse taltech.ee/sisseastuja/sisseastumine-ja-bakalaureuseoppe-vastuvott, oled oodatud!

Veel

TalTech podcast
TalTech podcasthttps://www.taltech.ee
Paljude jaoks on käes küsimuste, valikute ja otsuste aeg. Kuhu ülikooli Sa edasi lähed? Mida õppima? Tallinna Tehnikaülikooli podcastide seeria aitab Sul otsustada ja nii mõnelegi suurele küsimusele vastuse leida.

Populaarsed

Hiljutised