#35 – Kristel Aaslaid – Enesevihkamisest, tõsiselt võetavusest ja päris Kristelist

JAGA:


Meie #35 episoodis on külas väga siiras, armas, naljakas, nunnu Kristel Aaslaid.

Kristel on palavalt armastatud laulja, näitleja ja tantsija.

Kuressaarest pärit Kistel on korda saatanud päris palju vingeid asju. Ta valiti Eesti Meelelahutusauhindade 2015. aasta galal aasta parimaks naisraadiohääleks. 2014. aastal saavutas ta saates “Su nägu kõlab tuttavalt” 2. koha. Populaarses teleseriaalis “Padjaklubi” mängib Kristel üht peategeklast Mišat .”Padjaklubi” on valitud Eesti Meelelahutusauhindade jagamisel 2014. aastal aasta parimaks teleseriaaliks.

Hetkel on Kristel koos Tuuli Rannaga bändis ÖED. Selle aasta Eesti Laulul esinesid nad lauluga “Öhuloss” poolfinaalis.
Kristel laulis ka bändis Avoid Dave, mis sai parima 2015. aastal parima elektroonilise albumi auhinna. Lauluga “Immortality” saavutasid Cartoon ft. Kristel Aaslaid “Eesti Laul” 2016 finaalis 3. koha.

Kristel on võitnud ka hulgaliselt auhindu tantsijana. Hetkel teeb Kristeli kõige õnnelikumaks tema elukaaslane – Mattias Naan.

Rääkisime Kritseliga tema aastatepikkusest võitlusest depressiooni ja enesevihkamisega. Rääkisime unistustest, tõsiselt võetavusest, näitlemisest, laulmisest ja kõigest sellest, mis teeb Kristelist päris Kristeli.

Veel

Täitsa Pekkis Saade
Täitsa Pekkishttps://taitsapekkis.ee/
Räägime põnevate inimestega nende elust ja asjadest, mis lähevad pekki. Miks need asjad pekki lähevad, kuidas nad pekki lähevad ja kuidas sellest kõigest välja tulla.

Hiljutised