#27 – Liis Velsker – Võitlusest ülekaaluga, depressioonist ja parima mina saavutamisest

JAGA:


Liis Velsker on 26-aastane spordientusiast. Paljudele on ta tuntud ka kui Instagrami fitnesstšikk, aga ise ta ennast selleks kindlasti ei pea ja ütleb, et tema on lihtsalt Liis.

Juba noorena võtles Liis aga ülekaaluga ning enne olukorra üle kontrolli haaramist oli tema kõige kõrgem kaalunumber 128kg.

Liis on väga suur spordifänn ja viimaste aastatega on ta kaotanud kümneid ja kümneid kilosid ning püüdleb oma ideaal Liisi loomise suunas (seda nii sees- kui välispidiselt). Tema Instagrami postitused on täis ausust ning kajavastavad elu nii reaalselt kui vähegi võimalik. Liisi üheks suureks eesmärgiks on  muuta inimeste toidulauda tervislikumaks ning teadmisi laiemaks ja ta südamest loodab, et tänu tema tegemistele liiguvad inimesed rohkem ning valivad tervislikumaid eluviise.

Üks lootus on Liisil veel – et tänu tema päriselu kajastustele saaksid inimesed aru, mis on oluline ning julgeksid olla nemad ise ja ei võrdleks end interneti loodud ideaalidega.

Rääkisime Liisiga tema võitlusest ülekaaluga, depressioonist ja parima mina saavutamisest. See oli üks kõige ausamaid, siiramaid ja lõbusamaid vestlusi üldse.

Veel

Täitsa Pekkis Saade
Täitsa Pekkishttps://taitsapekkis.ee/
Räägime põnevate inimestega nende elust ja asjadest, mis lähevad pekki. Miks need asjad pekki lähevad, kuidas nad pekki lähevad ja kuidas sellest kõigest välja tulla.

Hiljutised