#180 – Sven Nuum & Katrin Hinrikus – kuidas ületada oma hirmud ja hakata tegutsema

JAGA:


Heihei! Sa kuulad salvestust meie 18. aprillil toimunud Facebook livest, millele registreerus pea 1000 inimest ja kuna tagasiside oli täiega hea, siis otsustasime selle salvestuse ka podcastina üles panna 🙂

Oled unistanud ettevõtlusega alustamisest? Võib-olla oled korduvalt juba isegi peaaegu alustanud, kuid hirm, teadmatus ja ebakindlus on sind iga kord tagasi hoidnud? Sa ei ole üksi!

Räägime sellest,

– mismoodi endas kahtlemine ja ettekujuteldavad hirmud takistavad meid edu saavutamast ja jõudmast enda tõelise potentsiaalini?
kuidas kasvatada oma sisemist julgust, et astuda lõpuks see oluline samm ettevõtlusmaailma suunas ja asuda tegudele?
– mis aitab lasta lahti sellistest arengut pärssivatest mõtetest, nagu ma ei ole “ettevõtja tüüpi”, sest sinu praegune amet või olukord ei defineeri sind inimesena ega määra ära ka sinu tulevikku.
– kuidas ettevõtjad näevad igal pool vaid võimalusi ja leiavad iga sihi saavutamiseks vajalikud ressursid. Olgu selleks raha, aeg või eneseareng. “Kes tahab, leiab võimalusi. Kes tahab, leiab vabandusi.”
Sven Nuum

svennuum.ee
Sven Instas
Facebookis
Kuidas alustada mikroäriga kursus
svennuum.ee/mikroari-kursus/
Kasuta koodi “pekkis”, et saada -50EUR koolituselt.

Täitsa Pekkis Saade
Koduleht: taitsapekkis.ee/
Instagram: www.instagram.com/taitsapekkissaade/
Facebook: www.facebook.com/taitsapekkissaade
Toeta meid ka Patreonis: www.patreon.com/taitsapekkis/

Veel

Täitsa Pekkis Saade
Täitsa Pekkishttps://taitsapekkis.ee/
Räägime põnevate inimestega nende elust ja asjadest, mis lähevad pekki. Miks need asjad pekki lähevad, kuidas nad pekki lähevad ja kuidas sellest kõigest välja tulla.

Populaarsed

Hiljutised