#154 – Senny Pello-Lepik & Katri Teller – Miks me oleme mürgises paarisuhtes ja kuidas sellest välja tulla

JAGA:

Seekordne saade on salvestus meie 22. veebruaril toimunud Facebook live-st. Katrin vestleb koos Katri Telleri ja Senny Pello-Lepikuga teemal "Miks me oleme mürgises paarisuhtes ja kuidas sellest välja tulla".

Katri Teller on energiast pakatav naine, kellel on palju elukogemust ja kes on laineid löönud nii Eestis kui ka välismaal. Ta on iseseisev, särtsakas ja sihikindel naine, kes juba noorena pistis rinda erinevate väljakutsetega – koolis jäi istuma, kolis alaealisena kodust välja, hiljem leidis end aga ka vägivaldsest suhtest.

See kõik on andnud talle jõudu tuhast tõusmiseks. Pärast kolmekümnendat eluaastat lõpetas ta ülikooli ning otsustas välismaale kolida, kus tegi karjääri ning alustas ka oma investeerimisteekonda. Katri, sõpradele Kati, on nüüd kodus tagasi ja juhib podcasti nimega Blondcast. Tema missiooniks on seista naiste eest ja aidata kaasa sellele, et igaüks meist väärtustaks end ning usuks endasse.

Senny Pello-Lepik on kahe suurepärase poja ema, abikaasa. Igapäevaselt töötab Senny vandeadvokaadina ja on superviseeritav perelepitaja ning Eesti Lepitajate Ühingu Kutsekomisjoni liige. Varasemalt on Senny olnud aastaid Eesti Advokatuuri Perekonnaõiguse ja Tööõiguse Komisjoni liige. 

Advokaadina töötamisel täitub käesoleval aastal Sennyl juba 15 aastat ning selle aja sisse jääb oma omakorda 10 aastat tööd vandeadvokaadina. Advokaaditöös on Senny peamiselt keskendunud perekonna -ja pärimisõiguse valdkondades klientide nõustamisele ja esindamisele.

Selleks, et vaidlustesse või probleemide rägastikku sattunud peresid veelgi efektiivsemalt nõustada, asus Senny eelmisel aastal õppima Eesti Lepitajate Ühingus perelepitajaks ning perelepitajaks saamisel on läbida veel praktika- ja teooriaeksam.

Senny on aastate jooksul advokaadina töötades näinud paljusid mürgiseid, ebaterveid ning vägivaldseid suhteid ning omandab perelepitaja oskuseid, kuidas konfliktseid peresuhteid lepitaja vahendusel lahendada, seega on Sennyl võimalik jagada väärtuslikke kogemusi, et mürgiseid, ebaterveid ning vägivaldseid suhteid paremini ära tunda ja võimalusel nendest võimalikult kiiresti ja ilma suuremate kahjustusteta lahkuda.

Täitsa Pekkis Saade
Insta: www.instagram.com/taitsapekkissaade/
Web: www.taitsapekkis.ee​​
Toeta meid: www.patreon.com/taitsapekkis

Support the show

Send in a voice message: podcasters.spotify.com/pod/show/taitsapekkissaade/message

Veel

Täitsa Pekkis Saade
Täitsa Pekkishttps://taitsapekkis.ee/
Räägime põnevate inimestega nende elust ja asjadest, mis lähevad pekki. Miks need asjad pekki lähevad, kuidas nad pekki lähevad ja kuidas sellest kõigest välja tulla.

Populaarsed

Hiljutised