#145 – Tarvi & Timo – Mis teeb mehest mehe, kas Kats läheks sõtta ja raamatu kirjutamisest

JAGA:


Saates arutasime mis teeb mehest mehe ja kas ikkagi tasub sõtta minna? Tarvi ja Timo jagasid enda värvikamaid kogemusi ajateenistusest ja miks nad sellest raamatu kirjutasid. Mihkel promos Kaitseliitu ja Kats rääkis, miks ta läheks sõtta.

Tsekka raamatutut “JUST NII,HÄRRA SEERSANT!” -> ajateenija.ee

Tarvi Tiits
Pioneeripataljoni ajateenija aastatel 2004–2005 (8kuud), reservi arvatud kaprali auastmes, osalenud reservõppekogunemisel 2010. aastal. Pärit Tallinnast, lõpetanud Rocca al Mare Kooli, hiljem Tallinna Tehnikaülikooli majandusteaduskonna (avaliku sektori majandus, rahandus ja pangandus), praegu on käsil magistriõpingud IT-alal Taltechis. Tegutsenud mitmes noorteorganisatsioonis (Õpilasest Ettevõtjaks, AIESEC), hobi korras basskitarrist. Töökogemus nii era- kui avalikus sektoris, mh Euroopa Liidu struktuuritoetuste valdkonnas, kaitsetööstuses ja IT-vallas.

Timo Porval
Pioneeripataljoni ajateenija aastatel 2008–2009 (11kuud), reservi arvatud seersandi auastmes, osalenud reservõppekogunemisel 2011 ja 2018. aastal. Lõpetanud Nõo Reaalgümnaasiumi, hiljem Tallinna Tehnikakõrgkooli ehitusteaduskonna. Tegutsenud noorteorganisatsioonis Õpilasest Ettevõtjaks, ettevõtja ja turundusstrateeg (240 + digiprojekti) digiagentuuris Lavii. Veab online turunduse õpikeskkonda Turunduslabor ning podcasti “Ekspordime”. Vabal ajal loeb raamatuid, jookseb, veedab aega pojaga ning sõidab lohet.

Täitsa Pekkis Saade
Insta: www.instagram.com/taitsapekkissaade/
Web: www.taitsapekkis.ee​​
Toeta meid: www.patreon.com/taitsapekkis

#koostöö

Veel

Täitsa Pekkis Saade
Täitsa Pekkishttps://taitsapekkis.ee/
Räägime põnevate inimestega nende elust ja asjadest, mis lähevad pekki. Miks need asjad pekki lähevad, kuidas nad pekki lähevad ja kuidas sellest kõigest välja tulla.

Hiljutised