#207 Piret Bristol ja Leo Luks, "Kardinate rebenemise aegu"

JAGA:

“Näis, et see olukord ei lõpe kunagi. Mul oli sõrmeluu murtud ja ma ei saanud arsti juurde minna, lootsin, et see kasvab ise kinni, sõrm valutas, ma ei saanud enam trenni minna ja mul oli rohkem aega ja olin alateadlikult oodanud puhkust, ent pinged olid üleval. Intentsiivse ja sügava õnne valem oli mulle kättesaamatu ja ma valmistasin tundma meeleheidet, metsikut laastavat tüdimust ja lootusetust. Kartsin, et piirangud ei kao kunagi ja keegi ei jaksa neile enam varsti vastu hakata,” kirjutab Piret Bristol oma koroonaaega kajastavas romaanis “Pärast meie aega” [1].

Pireti [2] ja tema kirjastaja Leo Luksiga salvestatud vestluse peamisteks märksõnadeks olid koroona [3] ja apokalüpsis [4]. Nende kahe katusteema all tulid jutuks veel Pireti varasemad teosed “Sõud” [5] ja “Lilled Vabakal” [6], afektiivne poliitika, tõejärgne ajastu, Michel Foucault [7] ja Aldous Huxley [8].

Jutuajamise lõpus uurisin stuudiokülaliste arvamust esoteerikast.

Head uudistamist!

H.

———————————————————

[1] www.apollo.ee/parast-meie-aeg…

[2] teejuhid.postimees.ee/7631128…

[3]    • Piljardinurk  

[4] www.youtube.com/live/r7TdrQOF…

[5] www.apollo.ee/soud.html

[6] www.vanaraamat.ee/Piret_Brist…

[7]    • 54. Peeter Espak ja Mihkel Kunnus, “L…  

[8]    • Aldous Huxley  


Hosted on Acast. See acast.com/privacy for more information.

Veel

Tähenduse teejuhid
Tähenduse teejuhidhttp://www.burke.ee
Edmund Burke’i Selts on kodanikeühendus, mille liikmed peavad oluliseks lääne tsivilisatsiooni alusväärtusi – üksikisiku vabadust ja vastutust, turumajandust ning riigivõimule seatud konstitutsioonilisi piiranguid.

Hiljutised