Sodiaagisosinad. 31.08-6.09.2020. Ees ootab intensiivne täiskuunädal ja luksuslik Veenusemöll

JAGA:


Täna stardib uus taskuhääling – «Sodiaaagisosinad». Igal esmaspäeval istuvad horoskoobifännid Dagmar Lamp ja Triin Sepp maha, vaatavad taevasse ja otsa täheseisudele ning räägivad, millised kosmilised mõjud meid uuel nädalal ees ootavad.
Saate esimeses osas vaatame, milline saab algav täiskuunädal olema. Millele tasuks tähelepanu pöörata? Miks täiskuu üldse meid nõnda mõjutab? Nädala prognoosi saab täpsemalt lugeda siit.
«Astroloogiasõnastiku» nime kandvas saateosas räägime pikemalt ja põhjalikumalt erinevatest sünnikaardi aspektidest. Alustame baasteadmistest ehk võtame ette päikesemärgi. Kuidas see meie eluteed mõjutab? Kas iga Vähk on täpselt ühesugune? Kuidas üldse saab inimesi tosinaks jagada ning arvata, et kõik ongi sarnase elusaatuse ja iseloomuga?
Saate lõpuosas toome kuulajani iga tähemärgi detailse prognoosi, põhineme seejuures nõid Ingridi nädalakaartidel.

Veel

Sodiaagisosinad
Sodiaagisosinad
Igal esmaspäeval vaatavad saatejuhid-horoskoobifanatid Dagmar Lamp ja Triin Sepp taevasse ning räägivad lahti, mida järgmised päevad meile toovad. Lisaks iganädalane detailne ennustus igale tähemärgile ning igas saates läheme rubriigis "Astroloogiasõnastik" süvitsi erinevatesse sünnikaardi aspektidesse.

Populaarsed

Hiljutised