RR042 – Miks sa kunagi rikkaks ei saa

JAGA:

Tänane saate teema on minule väga südamelähedane, kuigi ilmselt ei ole ma kõige parem inimene sellist teemat esitlema. Ma olen rohkem selline faktide, numbrite ja käegakatsutavate detailide teemade inimene tavaliselt.

Samas, täna räägime aga hoopis millestki täiesti käegakatsumatust (on selline sõna olemas?) – Delfi kommentaaridest!

Tegelikult läheme küll natukene sügavamale ja kasutame neid kommentaare lihtsalt näitena, miks suur osa inimestest kunagi rikkaks ei saa.

Tegemist on kommentaaride ja mõtetega, mida ühel või teisel sarnasel kujul olen mina ja ilmselt oled ka sina korduvalt paljude nii raamatutegelaste kui ka tegelike inimeste suust kuulnud.

Me ei kata kindlasti siin kõiki sarnase tagamõttega kommentaare ja mõtteid ära, aga usun, et sellest piisab, et saaksid enda mõtteid nö peegeldada ja mõista, kus sina täna oma mõtteviisiga asud.

Arutelu RahaFoorumi Facebooki grupis leiad, kui otsid #RR042

Mainitud ressursid ja lingid leiad: rahafoorum.ee/rr042

Veel

RahaRaadio
RahaRaadiohttps://rahafoorum.ee/raharaadio/
RahaRaadios räägime rahast, säästmisest, investeerimisest, finantsvabadusest, tuludest ja kuludest ning kõigest sellega seonduvast. Ühtlasi vastame kuulajate küsimustele ja õpime tehtud vigadest, mille tegijateks nii saatejuht Taavi Pertman kui ka saatekülalised. RahaRaadio on sinu investeerimisteekonnal usaldusväärseks abimeheks ja asendamatuks kaaslaseks.

Populaarsed

Hiljutised