Puhata ja mängida – 169 – 31.07.2015

JAGA:


ARK: Survival Evolved on avatud maailma ellujäämismäng, Early Accessis, ja see on Steamis tohutult populaarne. Rein on seda mänginud ja räägib, miks.

Ja lisaks tuli sel nädalal välja ka Windows 10 ja räägimegi, mida see mänguritele tähendab. Uudistes räägime veel sellest, et Mafia 3 on lõpuks ametlik ja Razer ostis ära Androidi konsooli Ouya. Nintendo veel välja kuulutamata uuele konsoolile NX kuulutati juba välja mäng ja Dying Light saab suurejoonelise laienduspaki. Räägime ka mängudest, mis peagi välja tulevad, nagu OlliOlli 2, Prison Architect ja Shadowrun: Hong Kong.

Mängudest räägime peale ARK: Survival Evolvedi teisest väga populaarsest mängust ehk autode jalgpallist Rocket League, mida nüüd on rääkinud ka Rein ja Rainer. Martin on läbi teinud lõpuks The Witcher 3: Wild Hunti ja proovinud God of War 3: Remasteredi.

Soovituseks on suur PSNi allahindlus, mis kestab terve augusti, ja Double Fine Adventuresi loomise dokumentaalfilm.

Veel

Puhata ja mängida
Puhata ja mängidahttps://xn--puhatajamngida-eib.ee
Tahad teada, mida uut ja põnevat toimub mängumaailmas? Oled väsinud lugemast PC- ja konsoolimängude ingliskeelseid ülevaateid ja tahad kuulda värskeid eestikeelseid hinnanguid? Siis on "Puhata ja mängida" just Sulle!

Hiljutised