Vilja Kiisler küsib

"Vilja Kiisler küsib" on kõige põletavamaid küsimusi käsitlev saade veebis, mida nüüd saab ka podcastina kuulata, kui Sul pole aega pilti vaadata. Prominentsed ja asjatundlikud külalised räägivad Vilja Kiislerile tõtt ja ainult tõtt, sest mis neil muud üle jääb.

Miks seda vihakõneseadust vaja on? Maris Lauri seletab

Justiitsminister Maris Lauri on lubanud, et vaenukõneseadus tuleb. Saatest ilmneb, et pole need asjad nii selged ühti, et seadusetegu lihtsalt võiks minna.

Liina Kersna räägib, mida Tanel Kiik mõtles

Haridusminister Liina Kersna räägib valitsuse plaanidest koroonaviirusega võitlemisel. Ootamatult selgub, et ühel ja samal koosolekul istunud Kersna ja Tanel Kiik on asjadest täiesti erinevalt...

Signe Riisalo: pikas vaates tuleb kas maksutõus või ränne

Sotsiaalkaitseminister Signe Riisalo tunnistab, et kuigi kahe aasta jooksul see valitsus makse ei puutu, pole pikaajalises vaates maksutõusule või töörändele teistest riikidest alternatiivi. Ühtlas...

Keit Pentus-Rosimannus Autorollo skandaalist

Värske rahandusminister Keit Pentus-Rosimannus leiab, et Autorollo asjus ei ole ta midagi valesti teinud. Saate teises pooles tulevad jutuks tema ja uue valitsuse tegevussuunad

Kelle nägu ja tegu on uus valitsus?

Politoloog Martin Mölder analüüsib koalitsioonilepingut, läbirääkimiste käiku ja arvab, et Kaja Kallas võiks enda meeskonda vajada üht kõva strateegi.

Kuidas vaigistada parteide rahanälga?

ERJK aseesimees Kaarel Tarand leiab, et praeguse seaduse raames erakondade rahaisu ohjes hoida pole võimalik. Mida teha? Kaks lahendust ilmneb saatest.

Abielurefendum võib lõpetada riigikohtus, viitab Ülle Madise

Õiguskantsler Ülle Madise büroo jälgib tähelepanelikult riigikogus abielureferendumi ümber toimuvat ning analüüsib seda õiguslikust aspektist. Lõpplahendus võib tema sõnul sündida riigikohtus.

Irja Lutsar: mina ei ole selle valitsuse ema

Teadusnõukoda istub valitsusega ühe laua taga ja sööb nendega samast kausist, aga on millegipärast ikka justkui püha lehma staatuses. See saade murrab stereotüübi.