Ebaõnne 13

Ebaõnne 13 on väga, väga populaarne prosaistlik, urbanistlik ja absurdne Eesti podcast / taskuhääling. Saadet juhivad Mart-Matteus Kampus ja Max Sommer.

#40 Tööturg ja Reddit

Mart ja Max aitavad tööturul toime tulla. Mart arutab kuidas ta Redditi r/eesti moderaatoritega kakleb. Poisid loevad kuulajate kommentaare, saavad teada mis on konstruktiivne...

#39 Kasiino

Parim viis kuidas kasiinos raha teenida. Vastus võib sind üllatada! (Eelkõige, sest see on seotud sauna, hea une, Tallinna Reaalkooli ja pallimerega.)

#38 Probleemid: #EESTI. Külas Mikk Pärnits

Mart ja Max lahendavad ära kõik probleemid mis Eestil ja Eestlastel ees seisavad. Mikk Pärnits aitab natuke. Külas Mikk Pärnits.

#37 Pean saama muusikaks muidu suren! Külas Robin Juhkental.

Mart & Max arutavad muusik Robin Juhkentaliga muusikategemist ja Eesti Laulu ning tõmbavad ka paar korda ‘STAARIDE SALADUSED’ rattast paar nime.

#36 Olukorrast “Olukorrast Riigis.” Külas Indrek Lepik.

Seekord õpetavad Mart ja Max ‘Olukorrast Riigis’ saatejuhile Indrek Lepikule kuidas debateerida ja olla tõeline alfa, omega ja beta ning vahel delta ka natuke.

#35 Kohtingutel käimine ja ülesse-võtmise-kunst.

Mart ja Max arutavad mida ja mida mitte esimesel, teisel ja kolmandal kohtingul teha.

#34 Popkulturistid x Ebaõnne 13

Eepiline lahing nelja toreda poisi vahel. Külas Jim Ashilevi ja Ivo Krustok podcastist Popkulturistid!

#33 Facebook Live Stream Noortele

Seekordses osas tuleb Mardile Ebaõnne tänavale külla vabakutseline noorsoohooletöötaja ja taimedesosistaja Max Sommer. Juttu tuleb Ebaõnne poiste noorusajast ning jagame lahkelt tips & tricks’e...