#21 suhted: “Minu keha – minu otsus!”

JAGA:


Saates on külas gestalpsühhoterapeut Kaire Talviste ja õpetaja Anita Räpp. Saates räägitakse seksuaalsest väärkohtlemisest, kuidas seda ära tunda ning kuidas aidata, kas iseend või oma sõpra. Külalistega vestleb Kristina Laurits.

Saates räägime:
– Miks on oluline seksuaalsest väärkohtlemisest rääkida?
– Milliseid vorme on seksuaalsel väärkohtlemisel? Ja kuidas see ära tunda?
– Kuidas märgata kui sõber või pereliige on langenud väärkohtlemise ohvriks?
– Kuidas aidata ohvrit?

Kui tahad Teeviida tegemistega rohkem kursis olla, siis külasta meid Facebookis ja Instagramis.

Tegevusi rahastatakse haridus- ja teadusministri kinnitatud ning Haridus- ja Noorteameti poolt elluviidava Euroopa Sotsiaalfondist kaasrahastatud programmi „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ raames.

Veel

Podcast Teeviit Tulevikku
Podcast Teeviit Tulevikkuhttps://www.teeviit.ee/
Tere tulemast kuulama podcastide sarja “Teeviit tulevikku!”, mille toob teieni noorteinfoportaal Teeviit. Saadetes jagame noortele olulist ja vajaliku infot iga noore jaoks lihtsasti kättesaadaval viisil. Kui soovid meie tegemistega rohkem kursis olla, siis viska pilk peale meie kodulehele www.teeviit.ee või külasta meid Facebookis ja Instagramis. Teeviit podcastid valmivad Haridus- ja Teadusministeeriumi, Haridus- ja Noorteameti ja Euroopa Sotsiaalfondi toel ning on rahastatud „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ programmi raames.

Populaarsed

Hiljutised