#1 Rongid ja keskkond I Rail Baltic: "Rongid teevad comeback'i"

JAGA:


Tere tulemast kuulama ja vaatama Teeviida uut podcastide sarja reisimisest, rongidest ja karjäärist raudteesektoris! “Rongid teevad comeback’i” sari valmib koostöös Rail Baltic Estoniaga.

Esimene episood keskendub keskkonna temaatikale. Saame teada, mis peitub sõnapaari keskkonnasõbralikkus taga ning kuidas saame ise igapäevaselt keskkonnasõbralikemaid valikuid teha.

Lisaks räägime valdkonna karjäärivõimalustest ning rongide keskkonna jalajäljest. Mis on ökodukt, milleks seda kasutatakse ning millist väärtust loob?

Saates külas loomastikuekspert ja ReWild tegevjuht Jaanus Remm ning Rail Baltic Estonia keskkonna vanemspetsialist Ingrid Lai. Vestlust juhib Gerda Triin Hääl.

Kuula ja vaata lähemalt!

Kui soovid Teeviida tegemistega rohkem kursis olla, siis külasta meid Facebookis, Instagramis ja TikTokis.

Veel

Podcast Teeviit Tulevikku
Podcast Teeviit Tulevikkuhttps://www.teeviit.ee/
Tere tulemast kuulama podcastide sarja “Teeviit tulevikku!”, mille toob teieni noorteinfoportaal Teeviit. Saadetes jagame noortele olulist ja vajaliku infot iga noore jaoks lihtsasti kättesaadaval viisil. Kui soovid meie tegemistega rohkem kursis olla, siis viska pilk peale meie kodulehele www.teeviit.ee või külasta meid Facebookis ja Instagramis. Teeviit podcastid valmivad Haridus- ja Teadusministeeriumi, Haridus- ja Noorteameti ja Euroopa Sotsiaalfondi toel ning on rahastatud „Tõrjutusriskis noorte kaasamine ja noorte tööhõivevalmiduse parandamine“ programmi raames.

Populaarsed

Hiljutised