MULL 33: Tuuli Järvelaid "Võti õnnelikku ruumi!"

JAGA:

Pane end valmis üheks mõnusaks inspiratsioonist tulvil jutuajamiseks! Tänases saates jagab sisedisainer Tuuli Järvelaid oma mõtteid praktiliste, harmooniliste ja terviklike kodude loomisest, sellest kuidas ta selle eluvaldkonnani üldse jõudis ja miks ta seda nii kirglikult fännab. Räägime OCCO olemusest, väärtustest ja sellest, kuidas aitab OCCO luua mitte lihtsalt kvaliteetset ja professionaalset terviklahendust kodude, kontorite või mistahes muude ruumide loomisel, aga teha seda ka selliselt, et sellega kaasneks kõigile osapooltele elamus ja üks väga positiivne kogemus. Ma usun, et tänane saade on midagi palju enamat kui lihtsalt lugu – Tuuli jagatud mõtted oma kire leidmisest ning iseenda soovide kuulamisest loovad väärtust ja annavad uut innustust oma tee rajamisel! Head kuulamist!

Saade on valminud koostöös OCCO-ga.

Kui Sind ootab ees uue koduse pesa loomine, tegeled üürikinnisvaraga või soovid luua hoopis oma tiimile praktilist ja mugavat töökeskkonda, siis piilu lähemalt occo.ee

Veel

Podcast MULL
Podcast MULLhttps://www.podcastmull.ee
Podcastis MULL räägime ägedate naistega elust ja ettevõtlusest , enesearengust ja eesmärkidest ning paljust muust, mis kõige selle juurde käib. Püüame oma kogemusi ja teadmisi jagades innustada Sind liikuma oma eesmärkide suunas - ükskõik kui ulmelised need ka ei oleks.

Populaarsed

Hiljutised