8.11.22 Nestor & Koppel 2.8 – UV faktori erisaade

JAGA:


Kaheksas episood tuleb seekord kohale Eesti Rahvusringhäälingu telemajast, mis kõlab uskumatult, kuid see on tõsi. Kuna teleeeter on kallis, siis seekord peavad Nestor ja Koppel leppima 20 minutiga. Kas nad saaavad sellega hakkama – seda pead juba järgi kuulama?

Selle taskuhäälingu teemad on:

🔮 Kas SEB Majandusanalüütik Mihkel Nestor ennustab majanduse langust?
🤔 Miks väidab SEB Privaatpanganduse strateeg Peeter Koppel, et majanduse probleem ei asetse Lõuna-Euroopas, vaid hoopistükkis Põhja-Euroopas?
⚖️ Mis põhjustel jääb Mihkel Nestor siiski inflatsiooni suhtes optimistiks?

Finantsteenuse pakkuja on AS SEB Pank. Eeltoodud teavet ja viidatud lindistuses avadatud seisukohti ei tohi ühelgi juhul tõlgendada investeerimisalase nõustamise, investeerimissoovituse ega toote või teenuse pakkumisena. Investeerimine on seotud riskidega, investeeringu väärtus võib tõusta või langeda, väärtpaberi varasem positiivne tootlus ei garanteeri sarnaseid tulemusi tulevikus, võite kaotada algselt investeeritud rahasumma.

Veel

Nestor ja Koppel
Nestor ja Koppel
SEB majandusanalüütik Mihkel Nestor ja SEB privaatpanganduse strateeg Peeter Koppel on teinud algust oma podcast’iga, et rääkida sellest, mis on majanduselus ning investeerimise maailmas toimumas ja kuidas see meie igapäevaelu mõjutab. Mihklile ja Peetrile meeldib aega-ajalt lõunalauas kokku saada, et rääkida oma lemmikteemal – sellest, mis sünnib majanduses. Rahatrükk, IPOdroom ja signaalid sellest, et „kõik on kallis ja kukub kohe kokku“ on kuumad teemad. Vahepeal peab inimestele lihtsalt ja sõbralikult seletama, kuidas asi igapäevaselt nende teemadega tegelejatele paistab. Sellest kõigest kuulebki nende podcastis, mis ijõuab kuulajate kõrvu üle nädala.

Populaarsed

Hiljutised