23.01.24 Nestor & Koppel 3.12 – Kas õpetajatel on õigus streikida?

JAGA:


Maarjamaa mahedahäälseimad majandusmehed asuvad lahkama kas õpetajate palgad on juba liiga kõrged, mis saab Eesti Vabariigi tulevikust ja kuhu liigub deglobaliseerumine.

Muuhulgas arutletakse, kas kõik Eesti Vabariiki juhtinud valitsused on saanud aru majandusteooria õpikutarkusest või vaadatakse asju ikkagi lühiajaliselt?

Tänased teemad:
👩‍🏫 Õpetajate streik ja selle mõju majandusele?
🎩Kas praegune valitsus suudab muuta Eesti majanduslanguse majanduskasvuks?
🌎 Kas maailmas on lõppenud kasvav rahvusvaheline kaubandus ja tihenev kultuurivahetus?

Finantsteenuse pakkuja on AS SEB Pank. Eeltoodud teavet ja viidatud lindistuses avadatud seisukohti ei tohi ühelgi juhul tõlgendada investeerimisalase nõustamise, investeerimissoovituse ega toote või teenuse pakkumisena. Investeerimine on seotud riskidega, investeeringu väärtus võib tõusta või langeda, väärtpaberi varasem positiivne tootlus ei garanteeri sarnaseid tulemusi tulevikus, võite kaotada algselt investeeritud rahasumma.

Veel

Nestor ja Koppel
Nestor ja Koppel
SEB majandusanalüütik Mihkel Nestor ja SEB privaatpanganduse strateeg Peeter Koppel on teinud algust oma podcast’iga, et rääkida sellest, mis on majanduselus ning investeerimise maailmas toimumas ja kuidas see meie igapäevaelu mõjutab. Mihklile ja Peetrile meeldib aega-ajalt lõunalauas kokku saada, et rääkida oma lemmikteemal – sellest, mis sünnib majanduses. Rahatrükk, IPOdroom ja signaalid sellest, et „kõik on kallis ja kukub kohe kokku“ on kuumad teemad. Vahepeal peab inimestele lihtsalt ja sõbralikult seletama, kuidas asi igapäevaselt nende teemadega tegelejatele paistab. Sellest kõigest kuulebki nende podcastis, mis ijõuab kuulajate kõrvu üle nädala.

Populaarsed

Hiljutised