09.01.23 Nestor & Koppel 2.12 – Mida toob meile aasta 2023?

JAGA:


Nestor ja Koppel on puhkuselt tagasi ja see tähendab ainult üht: kuulata saab uut taskuhäälingut, kus räägitakse majandusest ausalt!

Valgetes triiksärkides dünaamiline duo sai mikrofonide taga uuesti kokku, et arutleda 2023. aasta maailmamajandusest. Kas ennustuskuul näitab, milliseks alanud aasta kujuneb, kas pigem inimesed peaksid olema pigem pessimistlikud või optimistlikud ning milliseid õpikutarkuseid tuleb praegusel hetkel meeles pidada?

Küsimused, mis saavad sellel korral vastuse:
🍀 Miks on esimene majanduspoolaasta õnnetum ja teine õnnelikum?
🌷 Kas sel aastal on tulemas hullem olukord kui 2009. aasta kevadel?
📈 Kas inflatsioon rahuneb ja EURIBOR lõpuks langeb?
📚 Kuidas saab praegust aktsiaturgude olukorda kõrvutada õpikuteadmistega ja samal ajal ümber lükata peavoolumeedia?

Veel

Nestor ja Koppel
Nestor ja Koppel
SEB majandusanalüütik Mihkel Nestor ja SEB privaatpanganduse strateeg Peeter Koppel on teinud algust oma podcast’iga, et rääkida sellest, mis on majanduselus ning investeerimise maailmas toimumas ja kuidas see meie igapäevaelu mõjutab. Mihklile ja Peetrile meeldib aega-ajalt lõunalauas kokku saada, et rääkida oma lemmikteemal – sellest, mis sünnib majanduses. Rahatrükk, IPOdroom ja signaalid sellest, et „kõik on kallis ja kukub kohe kokku“ on kuumad teemad. Vahepeal peab inimestele lihtsalt ja sõbralikult seletama, kuidas asi igapäevaselt nende teemadega tegelejatele paistab. Sellest kõigest kuulebki nende podcastis, mis ijõuab kuulajate kõrvu üle nädala.

Populaarsed

Hiljutised