01.08.2017 (Kuulajate küsimused ja enesearendamine)

JAGA:


Arva kes on tagasi? Mõtteaine on tagasi! Oleme naasenud planeeritud juulipuhkuselt ning augustis hakkame taas teieni jõudma iganädalaselt!

Esimeses saates jutustame vahepeal toimunud olulistest elumuudatustest ning nende laiematest tähendustest. Mathias käis külas 7Blaze taskuhäälingus, Jorgen oleks äärepealt põhjustanud liiklusõnnetuse. Avastused teadusmaailmast ning igapäevaelust on alati meiega.

MMA minutites suurepärane UFC 214 uue vana poolraskekaalu kuninga Jon Jonesiga ning loomulikult ei saa ka üle ega ümber McGregor vs Mayweather palaganist.

Suure Teemana alustame sissevaadet enese(p)arendamise võimalustesse, kuidas suuta, saada, olla rohkem? Kes seda teada ei tahaks? Meie kindlasti tahame 🙂 Aga MIKS üldse? Ja kas on vaja? Elame-näeme, räägime-kuulame!

Taimetoitlasest toitumisnõustaja analüüsib kahtlase väärtusega taimetoidudokumentaalfilmi “What The Health”: www.vegan.com/posts/vegan-dietitian-review-what-the-health/
Treener Bret Contrerase sisekaemus puusatõstete ja teaduse teemal:
bretcontreras.com/science-is-self-correcting-the-case-of-the-hip-thrust-and-its-effects-on-speed/
lifehacker.com/how-to-deal-with-your-facebook-addiction-1797235746

Veel

Mõtteaine
Mõtteainehttps://www.motteaine.ee
Mõtteaine on taskuhääling psühholoogia, popkultuuri, ühiskonna käekäigu, ajaloo ja uute teadmiste huvilistele. Saadet juhivad Mathias-Erik Tempel, Jorgen Matsi ja Mats Volberg.

Populaarsed

Hiljutised